«ART DANCE WorldUCA - 2017»

29 жовтня другий день канікул.  Можна на час довше поспати.  А вихованцям колективу «Райдуга - ШаНс» Центру дитячої та юнацької творчості треба їхати на змагання…

Всеукраїнські змагання з  сучасної хореографії «ART DANCEWorldUCA - 2017» пройшли у м. Слов’янськ.  З’їхались шанувальники танцювального мистецтва з багатьох куточків України. Всім було цікаво спостерігати за танцівниками,  які дарували глядачам настрій, творчість, майстерність.

Колектив «Райдуга – ШаНс» на цих змаганнях представляли вихованці старшої групи «А». Дуже старанно виконували композиції. Хвилювалися. Бажання бути в призерах додавало хисту та майстерності у виконанні танцювальних номерів.

Результат змагань – у  двох номінаціях  «стилізований народний танець» і «вільна танцювальна категорія» – почесне ІІ місце.  Два кубки додали до колекції нагород вихованці.

Бачуріна Анна вперше взяла участь у конкурсі як солістка колективу. Дуже старанно і технічно виконувала рухи у своїй композиції «Вяселуха».  Діти підтримали Анну оплесками. Перший конкурс для солістки Бачуріної Анни  став вдалим.  І місце – результат гарний. Так тримати!!!

Гарна погода, гарні результати, гарний настрій. Заслужені грамоти поповнять порт фоліо кожного танцівника колективу.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.