«Зірки та зіроньки»

Канікули! Всі ми бажаємо їх провести весело і корисно. Вихованці молодшої групи  «Народного художнього колективу» ансамблю сучасного танцю «Райдуга - ШаНс» Центру дитячої та юнацької творчості  вирішили прийняти участь у Всеукраїнському конкурсі «Зірки та зіроньки».

Вранці, 28 жовтня 2017 року,  зібралися разом діти, батьки та керівники і поїхали до м. Дружківка. Палац дитячої та юнацької творчості гостинно відчинив для всіх конкурсантів двері. Ми приїхали першими і з нетерпінням чекали на початок змагань. Дуже хвилювалися. А батьки, мабуть, більш ніж діти.

Всі дуже старалися… Улюблена композиція «Соняшники» сподобалась глядачам. В конкурсі прийняли участь солісти колективу.  Казанська Маргарита  виконала композицію «Пеппі». Ткаченко Марійка подарувала глядачам танець з парасолькою, а Слушаєнко Діана поділилася з усіма «Гарним настроєм».  Конкурс «Зірки та зіроньки» - телевізійний. Рішення членів журі буде відоме аж у січні. З нетерпінням будемо чикати результатів.

За гарний виступ батьки подарували дітям відпочинок у піцерії «Браво». Вихованці щасливі повернулися з своїх гастролів до рідного дому. Нагадувати про конкурс і відпочинок дітям будуть фотокартки, зроблені на згадку…

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.