Участь команд Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді м. Добропілля у VІ обласному зльоті юних туристів-краєзнавців, присвяченому дню Європи

З 04 по 06 травня 2018 року проводився VІ обласний зліт юних туристів - краєзнавців  у с. Торське, Лиманський район Донецької області (турбаза «Лісова»).  Метою Зльоту було сприяння розвитку творчих інтересів дітей з різних напрямів краєзнавства, науково-дослідницької і природоохоронної роботи, виховання патріотизму, поваги та дбайливого ставлення до історико-культурної спадщини українського народу.

Центру туризму та краєзнавства учнівської молоді відділу освіти Добропільської міської ради представляли команди  «Кожум'яки» (НВК – ліцей, керівники Іванова Н.М., Діденко І.М., гурток «Школа туризму», керівник Локтєва Л.М.) та «Сімейка» (гурток «Пішохідний туризм», керівник Божко Л.В.). Уміння гуртківців оцінювалось за такими туристсько-краєзнавчими напрямами: історичне та географічне краєзнавство; археологія; фольклор і етнографія; геологія; екологія; початкова спортивно-туристська підготовка.

Учасники Зльоту змагатися у конкурсній програмі, туристсько-спортивній естафеті та проходженні дослідницького туристсько-краєзнавчого маршруту.

Команда «Кожум'яки» у конкурсах на Зльоті посіла наступні місця:

ІІ місце - спортивно-туристська естафета;

І місце - туристсько-краєзнавча вікторина «Ерудити-краєзнавці»;

ІІ місце Конкурс – захист короткотермінової пошуково-дослідницької роботи «Історико-культурна реконструкція».

У загальному заліку наша команда виборола ІІ місце серед 13 команд області. Вихованці  нагороджені грамотами ОЦТК та подарунками.

Вітаємо  нашу команду та керівників! Бажаємо успіхів, подальших спортивних досягнень і рекордів!

Локтєва Людмила, директор ЦТК

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.