Результати других засідань конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посаду директорів Будинку культури м. Добропілля та директора Будинку культури м. Білозерське

24 лютого 2017 року в приміщенні Центральної міської бібліотеки (м. Добропілля) відбулись другі засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посади директора Будинку культури м. Добропілля та директора Будинку культури ім. Леніна м. Білозерське, під час яких заслуховувались презентації розвитку цих закладів, підготовлені кандидатами на посади директорів.

Керуючись статтею 21 Закону України «Про культуру», конкурсними комісіями було прийнято рішення визнати переможцем конкурсу на посаду директора Будинку культури ім. Леніна м. Білозерське КАБЧЕНКО Віту Анатоліївну; на посаду директора Будинку культури м. Добропілля ЗАХАРОВУ Світлану Іванівну.

Результати перших засідань конкурсних комісії з проведення конкурсного добору на посаду директора Будинку культури м. Добропілля та директора Будинку культури м. Білозерське

14 лютого 2017 року в приміщенні Центральної міської бібліотеки (м. Добропілля) відбулись перші засідання конкурсних комісій з проведення конкурсного добору на посаду директора Будинку культури м. Добропілля та директора Будинку культури м. Білозерське, під час яких розглядались документи, подані кандидатами на посаду керівника закладу культури, на відповідність кваліфікаційним вимогам. 

Продовжити

Відомості Кабченко Віти Анатоліївни

Згідно зі статтею 21 5 Закону України  «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» відділ культури і туризму оприлюднює відомості про кандидатів на посаду директора Будинку культури ім. Леніна м. Білозерське.

Продовжити

Відомості Юрченко Олександра Івановича

Згідно зі статтею 21 5 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури» відділ культури і туризму оприлюднює відомості про кандидатів на посаду директора Будинку культури м. Добропілля.

Продовжити

  • 1
  • 2
logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.