Отримання адміністративних послуг

Тут Ви можете ознайомитись з етапами, які Вам необхідно пройти для отримання необхідної послуги.

Для отримання адміністративної послуги необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг у місті Добропіллі, який знаходиться за адресою:  м.Добропілля, вул. Першотравнева, 83, к.102.

Отримання адміністративних послуг

1.Фізична особа має право на отримання адміністративної послуги, звернувшись до Центру надання адміністративних послуг, незалежно від реєстрації місця проживання чи місця перебування такої особи, крім випадків, установлених законом.

Юридична особа  має право на отримання адміністративної послуги через Центр надання адміністративних послуг за місцем знаходженням такої особи або у випадках, передбачених законом, – за місцем провадження діяльності, знаходження об’єкта.

2. Вимоги щодо форми заяви визначаються Кабінетом Міністрів України. Форма заяви має бути максимально простою (у вигляді анкети).

3. Перелік та вимоги до документів, необхідних для отримання адміністративних послуг, визначаються законом.

Центру надання адміністративних послуг забороняється вимагати для надання адміністративної послуги документи, не передбачені законом.

Бланки заяв, необхідні для надання адміністративної послуги, надаються фізичним і юридичним особам у необхідній кількості безоплатно.

Центр надання адміністративних послуг забезпечує вільний доступ громадян (в т.ч. осіб з обмеженими фізичними можливостями) до своїх приміщень, в яких ведеться прийом громадян та документів на одержання адміністративних послуг, та надання у повному обсязі необхідної інформації щодо адміністративних послуг, які надаються через Центр, за допомогою засобів телекомунікаційного зв’язку.

Після прийому документів адміністратори Центру вживають заходів до передачі їх протягом доби адміністративним органам, які надають адміністративні послуги, без залучення фізичних, юридичних осіб, які звернулися за наданням адміністративної послуги (крім адміністративних послуг, для яких спеціальними законами передбачено їх надання за принципом організаційної єдності).

Строки надання адміністративних послуг

Граничний строк надання адміністративної послуги визначається законом.

Адміністративний орган надає адміністративну послугу, а Центр надання адміністративних послуг забезпечує організацію надання такої послуги у найкоротший строк та за мінімальної кількості відвідувань фізичної чи юридичної особи, яка звернулася за наданням адміністративної послуги.

Граничний строк надання адміністративної послуги не може перевищувати 30 календарних днів і з дня прийняття Центром надання адміністративних послуг заяви про надання адміністративної послуги та необхідних для надання такої послуги документів, передбачених законом, у повному обсязі.

Граничний строк надання адміністративної послуги може бути продовжений адміністративним органом про що фізичні, юридичні особи повідомляються письмово.

Рішення про отримання адміністративної послуги, адміністративний акт чи повідомлення про відмову у наданні адміністративної послуги можуть бути вручені юридичній або фізичній особі особисто або надіслані поштою (за вибором суб’єкта звернення).

Плата за надання адміністративних послуг

Адміністративні послуги надаються на без оплатній основі, крім тих, платність яких передбачено законодавством.

Надання адміністративних послуг у сфері соціального забезпечення громадян здійснюється на безоплатній основі.

Розмір плати за надання адміністративної послуги встановлюється, виходячи із собівартості її надання. У передбачених законом випадках розмір плати за надання адміністративної послуги може перевищувати собівартість її надання.
Розмір плати за надання адміністративної послуги та порядок її справляння встановлюються Кабінетом Міністрів України.

Оплата адміністративної послуги здійснюється одноразово за весь комплекс робіт, виконаних для надання адміністративної послуги.

Пільги з оплати адміністративної послуги встановлюються законом.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.