Про комплексні заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками під час семінару

Фахівці Покровсько - Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області взяли участь у семінарах, проведених днями Добропільським об’єднаним управлінням ПФУ Донецької області у м. Добропіллі та смт. Олександрівці.

Бухгалтерам підприємств, установ роз’яснили зміни до «Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування», затверджених наказом Міністерства фінансів України від 15.05.2018 № 511 щодо подання звітності та нові правила чинності поданого звіту, новації в звітності з єдиного соціального внеску.

Для  фахівців Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області поряд із обов’язками з надання платникам податків якісних адміністративних послуг пріоритетною є також інформаційно-роз'яснювальна робота з питань легалізації заробітної плати та офіційного оформлення трудових відносин між працедавцями і найманими працівниками та необхідності своєчасної сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.    

Начальник Добропільської ДПІ Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області Іван Якунін під час виступу загострив увагу учасників семінарів, що на сьогодні в державі реалізуються комплексні заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками, виявлення суб‘єктів господарювання, які здійснюють підприємницьку діяльність без державної реєстрації, тощо. Нагадав Порядок подання повідомлення про прийняття працівника на роботу.

Не залишилось без уваги та обговорення питання подання звітності в електронному вигляді. Іван Якунін роз’яснив, що це пріоритетний напрямок у розвитку партнерських стосунків між органами Державної фіскальної служби та платниками податків, економія робочого часу та коштів на придбання бланків, гарантоване оперативне відстеження змін до форм звітності, арифметичний контроль за показниками звітності а також уникнення витрат часу на черги при поданні звітності. Інформація, яка передається засобами Інтернет в електронному вигляді, надійно захищена та зашифрована. Робота в Електронному кабінеті надає користувачам можливість створювати, редагувати, підписувати та надсилати податкову, пенсійну та статистичну звітність до ДФС, переглядати стан розрахунків з бюджетом, листуватися з органами ДФС та інше. Фахівці запропонували платникам активніше користуватися сервісами фіскальної служби.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.