Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста служби у справах дітей Добропільської міської ради на період соціальної відпустки основного працівника по догляду за дитиною

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

Продовжити

Конкурс на заміщення вакантної посади адміністратора відділу надання адміністративних послуг і видачі документів дозвільного характеру Добропільської міської ради

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

- повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра;

- стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі бажано мати на посаді спеціаліста не менше одного року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3-х років;

- знання основних програм роботи на комп'ютері;

- вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи:

заява на ім’я голови конкурсної комісії, особова картка з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, ідентифікаційного номера, військового квитка (за наявності), декларація про доходи за минулий рік, 1 фотокартка розміром 4х6.

Термін прийняття документів – 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги», «Про доступ до публічної інформації» та інших законодавчих актів України.

Довідки за адресою: м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83,  2 поверх, каб.202, телефон 2-79-08.

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг (на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку)

Управління соціального захисту населення Добропільської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу персоніфікованого обліку отримувачів пільг (на час відпустки по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку) – 1 штатна одиниця.

Продовжити

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.