Про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу надання адміністративних послуг і видачі документів дозвільного характеру Добропільської міської ради

 

Основні професійні та кваліфікаційні вимоги до кандидатів:

Повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра. Стаж служби в органах місцевого самоврядування та державної служби або стаж роботи в інших сферах управління не менше 1 року; впевнене користування ПК та оргтехнікою, вільне володіння державною мовою.

Необхідні документи:

Заява на ім’я голови конкурсної комісії, особова картка встановленого зразка з відповідними додатками, копії документів про освіту, копія паспорта, копія ідентифікаційного номера, військового квитка (за наявності), декларація про доходи за минулий рік, 1 фотокартки розміром 4х6.

            Термін подачі документів: 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

            Іспит складається державною мовою письмово на знання Конституції України, законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», «Про адміністративні послуги», «Про доступ до публічної інформації» та інших законодавчих актів України.

            Довідки за адресою:

м. Добропілля, вул. Першотравнева, буд. 83,  2 поверх, каб.202, телефон 2-79-08.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.