Відділ культури і туризму Добропільської міської ради оголошує конкурс на посади

директора будинку культури м. Білозерське;

директора будинку культури м. Добропілля.

Основні вимоги до кандидатів для участі у конкурсі:   

-  повна вища освіта;

-  стаж роботи у сфері культури не менше трьох років ;

-  вільне володіння державною мовою;

-  здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Документи для участі в конкурсі надаються за адресою: 85004, м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83, відділ культури, телефон (06277) 2-87-78. Документи приймаються протягом 30 календарних днів, починаючи з 5 січня 2017 року.

Запрошуємо громадські організації у сфері відповідного функціонального спрямування подати по три кандидатури від організації для включення їх до складу відповідної конкурсної комісії. Шляхом жеребкування буде визначено трьох кандидатів, які будуть внесені до складу комісії.

 Для участі у жеребкуванні громадська організація у сфері культури відповідного функціонального спрямування до 31 січня подає на паперових та електронних носіях:

1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета за формами, (додаток)

2) копію статуту громадської організації. 

01 ЛЮТОГО 2017р О 10:30 ВІДБУДЕТЬСЯ ЗАСІДАННЯ КОМІСІЇ З ЖЕРЕБКУВАННЯ ДЛЯ ВІДБОРУ КАНДИДАТУР ВІД ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ ДО СКЛАДУ КОНКУРСНОЇ КОМІСІЇ З ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСНОГО ДОБОРУ НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА БУДИНКУ КУЛЬТУРИ М. БІЛОЗЕРСЬКЕ; ДИРЕКТОРА БУДИНКУ КУЛЬТУРИ М. ДОБРОПІЛЛЯ. 

Протягом 30 календарних днів після завершення прийому документів конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховуються публічні презентації проектів програм розвитку закладу культури на один і п’ять років.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.