Питання легального працевлаштування і на сьогодні як ніколи актуальне у нашому суспільстві. А це завжди вибір між швидкими і, як може здатися на перший погляд, значними заробітками чи то стабільним, впевненим і застрахованим завтра. Так чому ж іноді знаходяться ті, які зупиняються на першому варіанті? Певно, спокушаються на гроші, які не будуть оподатковані та дохід буде більшим. При цьому не враховується, що ті ж самі не сплачені податки просто підуть до кишені того чи іншого роботодавця. І на момент такого «безпроблемного» працевлаштування також забувається людський фактор: хвороба нелегально працюючої особи або нещасний випадок, які призводять до тимчасової або повної втрати працездатності. Ось тоді і  залишається сподіватися лише на «порядність» роботодавця.

Виникає риторичне питання: а що буде завтра, через десять, п’ятнадцять років, ближче до пенсії?

Фахівці Покровсько – Добропільського управління ГУ ДФС у Донецькій області продовжують проводити кропітку роботу задля упередження порушень при виплаті доходів без відповідного утримання податку, щоб бюджети поповнювалися своєчасно і повному обсязі. Адже від цього в повній мірі залежать соціальні гарантії громадян, розвиток громади.

Завдяки планомірному проведенню фахівцями управління роз’яснень, співбесід з роботодавцями та громадянами, забезпеченню взаємодії з органами державної влади та місцевого самоврядування протягом 2018 року працевлаштовано 4448 громадян, а 2082 особи зареєструвалася у якості суб’єкта підприємницької діяльності. До бюджетів додатково надійшло 9,3 млн грн єдиного внеску, 6,6 млн грн податку на доходи фізичних осіб та 0,5 млн грн військового збору.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.