Міський голова

tarasova

Аксьонов
Андрій Анатолійович

 •   Посада - Міський голова
 •   Дата народження - 02 лютого 1971 року
 •   Місце народження - смт Новодонецьке міста Добропілля Донецької області
 •   Освіта - Вища
 •   Телефон роб. - 2-78-60 (приймальня)

Аксьонов Андрій Анатолійович народився 02 лютого 1971 року в смт Новодонецьке міста Добропілля Донецької області.

У 2000 році закінчив Донецький державний технічний університет, отримав повну вищу освіту за спеціальністю „Розробка родовищ корисних копалин” та здобув кваліфікацію гірничого інженера.

Загальний стаж роботи складає 23 роки, з них державної служби та служби в органах місцевого самоврядування – 9 років.

Депутат Добропільської міської ради V скликання.

Обирався Новодонецьким селищним головою у 2008 році та 2010 році.

18 листопада 2015 року обраний Добропільським міським головою.

Одружений, має чотирьох дітей.

Функціональні повноваження міського голови

Здійснює керівництво діяльністю міської ради, виконавчого комітету, виконавчих органів ради, несе відповідальність за виконання покладених на них завдань в межах, передбачених Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні".

Забезпечує реалізацію Конституції України, Законів України, актів Президента України і Кабінету Міністрів України, інших актів органів виконавчої влади на території міста, рішень міської ради та виконавчого комітету.

Вносить для розгляду та затвердження міською радою пропозиції по кількісному та персональному складу виконавчого комітету, структурі виконавчих органів ради, апарату виконкому та міської ради.

Спрямовує та координує діяльність першого заступника, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому міської ради, керівників структурних підрозділів міської ради, керує розробкою та реалізацією програм соціально-економічного розвитку міста та інших.

Організує розробку проекту міського бюджету, вносить його на розгляд міської ради, забезпечує виконання бюджету і затверджених міською радою програм, щорічно звітує перед нею про їх виконання.

Контролює наповнення коштами бюджету, забезпечує раціональне використання цих коштів, регулює їх розподіл.

Інформує облдержадміністрацію і громадськість про суспільно-політичне, соціально-економічне, екологічне становище в регіоні.

Звертається до суду щодо скасування актів місцевого самоврядування у разі порушень Конституції України, Законів України, постанов Кабінету Міністрів України, нормативних актів інших органів центральної виконавчої влади.

Укладає та розриває контракти з керівними працівниками підприємств, установ, організацій, які належать до комунальної сфери управління міської ради.

Погоджує в установленому порядку призначення на посади та звільнення з посад керівників підприємств, установ, організацій, які належать до сфери управління міністерств та інших органів виконавчої влади.

Вносить на розгляд міської ради кандидатури на посади першого заступника, заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради, керуючого справами виконкому міської ради.

Призначає на посади та звільняє з посад у встановленому законодавством порядку керівників виконавчих органів ради та їх заступників, керівників підприємств, організацій, установ, які належать до комунальної власності територіальної громади.

Призначає та звільняє з посад у відповідному порядку посадових осіб місцевого самоврядування, службовців та обслуговуючий персонал виконкому та виконавчих органів ради.

Очолює міську раду, виконавчий комітет та ряд консультативно-дорадчих органів, створених при міській раді та її виконавчому комітеті.

Здійснює керівництво мобілізаційною підготовкою, цивільною обороною, заходами під час ліквідації надзвичайних ситуацій.

Забезпечує взаємодію виконкому міської ради з керівництвом Костянтинівської місцевої прокуратури, Красноармійським МРВ Головного Управління Служби безпеки України в Донецькій області, Добропільським відділенням поліції Красноармійського відділу поліції ГУНП у Донецькій області, міськрайонного управління юстиції, міського військового комісаріату, 19-го Державного пожежно-рятувального загону Головного територіального управління МНС України, Добропільського міського сектору Головного управління Держтехногенбезпеки у Донецькій області, інших територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади.

Взаємодіє з керівництвом Добропільського міськрайонного суду з питань, які стосуються компетенції міської ради та її виконавчого комітету.

Аналізує стан кримінальної ситуації в місті, діяльність органів, на які покладена робота по боротьбі зі злочинністю і корупцією.

Представляє міську раду, виконавчий комітет у взаємовідносинах з вищестоящими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, об'єднаннями громадян, підприємствами, установами, організаціями і громадянами в місті, області, Україні та за її межами.

Є розпорядником коштів Добропільської міської ради. Веде особистий прийом громадян. Видає розпорядження в межах своїх повноважень. Здійснює інші повноваження, передбачені Конституцією України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Законом України „Про місцеве самоврядування в Україні", чинним законодавством.

Графік прийому громадян

Щопонеділка з 10.00. до 14.00.

Телефон

2-78-60 (приймальня)

Електронна пошта

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДОХОДИ

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

 • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
 • Поштовий індекс: 85004
 • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
 • Тел. (06277) 2-78-60
 • Факс (06277) 2-78-71
 • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
 • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.