В центрі уваги – підтримка підприємницьких ініціатив

20 лютого у Добропільському міському центрі зайнятості відбувся навчальний семінар з питань бізнес-планування та отримання грантових коштів за участю представників міських організацій.

Захід відкрила начальник відділу активної підтримки безробітних Наталія Ткаченко, яка підкреслила, що робота Центру розвитку підприємництва спрямована на підтримку становлення та успішного розвитку малого та середнього бізнесу. Основним завданням Центру визначено надання якісної інформаційно-консультаційної допомоги та підвищення мотивації людей до започаткування та розвитку власної справи.

Сьогодні розуміння важливості підтримки підприємницьких ініціатив стимулює соціальних партнерів на ринку праці до створення спільних проектів. І одним з таких проектів є грантові програми від Данської Ради у справах біженців в Україні:

- «Програма підвищення конкурентоспроможності на ринку праці та стабілізації їх життя шляхом надання можливості отримання професійної освіти»;

- «Програма для початку нового та відновлення або розширення існуючого бізнесу»;

- «Програма створення робочих місць для ВПО та осіб, які постраждали від конфлікту в Україні».

Відвідувачам заходу була проведена  змістовна презентація, надані чіткі рекомендації щодо заповнення грантової заявки.

Присутні також були ознайомлені з правилами участі в проекті від Чеської недержавної гуманітарної організації «Людина в біді».

Учасники заходу зацікавились наданою інформацією, активно приймали участь у обговоренні практичних питань щодо подання онлайн - заявок для участі у конкурсах, вибору напрямків підприємництва.

На теперішній час мрії про власний бізнес легко перетворити на реальність.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.