Пояснювальна записка до виконання фінансового плану за 2016 рік комунального підприємства «Добропільського відділу капітального будівництва»

Комунальне підприємство «Добропільський відділ капітального будівництва» за своїми показниками відноситься до мікропідприємств. Основна діяльність відділу це здійснення технічного нагляду за об’єктами ,на яких виконуються підрядні роботи по капітальним  та поточним ремонтам, реконструкція та будівництво  нових об’єктів. КВЕД 70.10.-Діяльність головних управлінь (хед-офісів).

Відділ знаходиться у розпорядженні Добропільської міської ради. Основний об’єм  на яких виконується технічний нагляд-це об’єкти бюджетних підприємств (установ). Відділ є платником податку на прибуток на загальних умовах. Доходи відділу формуються шляхом виділення бюджетним організаціям коштів із місцевого бюджету на виконання капітальних та поточних ремонтів. Вартість робіт з технічного нагляду формуються на підставі підписаних договорів з замовниками згідно ДБН 1.1-1-2000,які є державними будівельними нормами України,де застосовуються витрати технічного нагляду.                    

Штат відділу складає 4 одиниці. Посадові оклади та інші витрати формуються згідно з колективним договором відділу. Нарахування та виплати здійснюються з фінансовими можливостями підприємства.       

Відділ відноситься до мікропідприємств, не створює цільових фондів.

За 2016 рік чистий дохід від реалізації послуг і робіт склав 1001,1 тис.грн. Витрати на адміністративні витрати склали 481 тис.грн. Валовий прибуток 520,0 тис.грн.          

Це пов’язано з тим що у 2016 році КП Добропільський ВКБ здійснював технічний нагляд на об’єктах відділу освіти Добропільською міською ради, було укладено понад 48 договорів на капітальні ремонти загальноосвітніх шкіл та дошкільних закладів, на встановлення пластикових вікон, дверей, ремонт систем опалення та інше, на загальну суму понад 400 тис.грн.

Також КП Добропільський ВКБ виконував технічний нагляд в Добропільському районі. Було укладено понад 57 договорів з сільськими радами на суму понад 172 тис.грн. По об’єктам м.Добропілля за технічний нагляд підприємство отримало доходу понад 250 тис.грн.

Також з місцевого бюджету були виділені кошти на будівництво дитячих спортивних майданчиків, будівництво футбольного поля, скейт-парку, будівництво світлофорних об’єктів та реконструкцію вуличного освітлення, де відділ отримав чистий дохід понад 94 тис.грн.

 

Начальник КП «Добропільського ВКБ»                                               С.О.Мамонова  

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.