Перелік та періодичність надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що виконують підприємства з експлуатації та обслуговування житла в межах встановлених тарифів

1. Обслуговування та ремонт ліфтів згідно «Правил будови і безпечної експлуатації ліфтів» ДНАОП 0.00-01.02-99 з 7:00 до 23:00 години щоденно.

2. Забезпечення освітлення міст загального користування:

- освітлення місць загального користування в темний час доби (заміна електроламп в тариф не входить) – постійно;

- обслуговування внутрішньобудинкових електромереж.

3. Прибирання прибудинкової території – 6 разів на тиждень.

4. Експлуатація і поточний ремонт внутрішньобудинкових мереж тепло-, водопостачання, водовідведення:

- центральне опалення: заміна окремих ділянок трубопроводів 6% від загального протягу підвальних або горищних мереж будинку, запірної і регулюючої арматури: огляд і очищення грязьових відстійників, консервація та розконсервація систем: оглядання та підтягування на трубах контргайок, муфт, фланцевих з’єднань та усунення течі; промивка систем теплопостачання;

- холодне водопостачання та водовідведення: ущільнення з’єднань, усунення течі, заміна окремих ділянок трубопроводів 7% від загального протягу підвальних або горищних мереж будинку, усунення засмічень внутрішньобудинкових мереж та каналізаційних випусків.

Виконується технічне обслуговування та ремонт внутрішньобудинкових мереж тепло-, водопостачання від зовнішньої стіни будинку, водовідведення до першого зовнішнього колодязя.

Технічні огляди проводяться 2 рази на рік, обслуговування - 1 раз на рік, аварійне обслуговування – терміново.

5. Проведення дератизації та дезінсекції 2 рази на рік.

6. Обслуговування димвентканалів:

профілактичний огляд: димові канали – 2 рази на рік, вентканали – 1 раз на рік.

7. Поточний ремонт будинків:

- покрівлі: усунення пошкодження азбестоцементних покрівель (10% від загальної площі покрівлі будинку), заміна верхнього шару рулонного килима з частковою зміною нижніх шарів на суміщених покрівлях (10% від загальної площі покрівлі будинку) окрім подвійної заміни покриття;

- під’їзди: ремонт ґанків та козирків над входами у під’їзди, ремонт бетонних плит, ремонт штукатурки окремими місцями, клейове та вапняне фарбування стін та стель, масляне фарбування сходових маршів, стін, вікон, дверей, ремонт цоколів; огляди після стихійного лиха і аварій (покрівлі, цоколя, стіни, фасади, підвальні приміщення).

8. Обслуговування системи диспетчеризації ліфтового господарства з 7:00 до 23:00 щоденно.

9. Підготовка будівель до експлуатації в зимовий період.

- заміна розбитого скла вікон сходів 5% від загальної площі;

- ремонт і укріплення вхідних дверей 3% від загальної площі.

logo

ДОБРОПІЛЬСЬКА МІСЬКА РАДА

ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ

КОНТАКТИ

  • м. Добропілля, вул. Першотравнева, 83
  • Поштовий індекс: 85004
  • E-mail: mrd@mrd.gov.ua
  • Тел. (06277) 2-78-60
  • Факс (06277) 2-78-71
  • Пн-Чт. 08.00-17.00, Пт. 08.00-16.00
  • Перерва: 12.00-13.00

СОЦМЕРЕЖІ


  Facebook

  Youtube

 

logo main 100

2016 © Добропільська міська рада. Всі права захищені. Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Добропільській міській раді та охороняються законом України "Про авторське право і суміжні права". При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове.