Засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення
У Добропіллі відбулося чергове засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення
Під головуванням заступника начальника військової адміністрації Ігоря Курді відбулося засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при Добропільській МВА. В заході взяли участь керівники управлінь, відділів та служб, представники ДСНС, силових структур, громадських об'єднань.
На засіданні обговорили питання забезпечення гуманітарною допомогою мешканців Добропільської міської територіальної громади та організацію роботи Добропільського центру комплексної реабілітації осіб з інвалідністю.
За результатами засідання членами Координаційного центру надані відповідні доручення. За гуманітарним напрямом прийнято рішення посилити роботу з залучення більш широкого кола міжнародних гуманітарних та благодійних організацій щодо забезпечення жителів громади всебічною допомогою.
За напрямом комплексної реабілітації осіб - рекомендовано активізувати роботу щодо виявлення дітей з інвалідністю з числа ВПО з метою забезпечення їх доступними соціальними послугами.