Чемпіоном України з боксу серед школярів став вихованець Добропільської ДЮСШ
Дата: 13.03.2024 08:10
Кількість переглядів: 121
З 4 по 9 березня в місті Біла Церква (Київська область) пройшов Чемпіонат України з боксу серед школярів, присвячений памʼяті захисника України Олександра Марченка.
З понад 250 боксерів-учасників змагань гідно виступили спортсмени Добропільської громади, які увійшли до складу збірної Донецької області.
В результаті проведених боїв вихованець дитячо-юнацької спортивної школи Іван СІМОНОВ (тренер-викладач - Олександр МИРОНЮК), у ваговій категорії 50 кг., виборов звання чемпіона України з боксу серед учнів.
Вітаємо юного боксера та бажаємо надалі здобувати нагороди тільки найвищого ґатунку!